AKSA Grubu da DİPOSmobile Teknolojisine Geçti

DİPOSmobile Dijital Gaz Açma Teknolojisi,Türkiye’nin En Yaygın Gaz Dağıtım Şirketleri olan Aksa Grubu’nda da uygulanmaya başlıyor.

Gaz dağıtım firmalarından randevu alımından gaz açmadaki tesisat ve proje kontrollerine kadar tüm işlemleri dijital ortamda e-imzalı olarak hazır hale getiren DİPOSmobile -Dijital Tesisat Kontrol ve Onay Sistemi ile ilgili protokol Aksa Grubu’nun merkezinde  imzalandı. İmza törenine AKSA Grubu Doğalgaz Grup Başkan Yardımcısı Aziz Mimarlar, İç Tesisat Koordinatörleri Ahmet Yetik, Bekir Selçuk, Tekhnelogos Genel Müdürü Ahmet Selami Çalışkan katıldı.

Törende bir konuşma yapan Aksa Grubu Doğalgaz Grup Başkan Yardımcısı Aziz Mimarlar Aksa Grubu’nun DiposMobile Teknolojisiyle, yıl sonuna kadar proje ve tesisat kontrol aşamalarındaki bütün süreçlerin dijitalleşmiş olacağını ifade etti.

Aksa Grubu’nun DİPOSmobile  – Dijital Tesisat Kontrol ve Onay Sistemi ‘ne geçmesi dolayısıyla bir açıklama yapan Tekhnelogos Genel Müdürü Selami Çalışkan “DIPOSmobile sistemiyle, doğalgaz dağıtım sektöründe yürüttüğümüz dijitalleşme sürecine, Türkiye’nin en yagın doğalgaz dağıtım gruplarının katılmış olması, bizim bundan sonra gerçekleştireceğimiz  teknolojik atılımlar için  bizleri cesaretlendirmiştir. Sektörün teknolojik çözüm ortağı olan Tekhnelogos, Türkiye’nin dijitalleşme sürecinde öncü rol oynamaya bundan sonra da devam edecektir. Geçmişten bugüne tüm projelerimizde emeği geçen bütün arkadaşlara Tekhnelogos olarak teşekkür ederim.” ifadelerini kullandı.


Category:

Leave a comment